Džiaugiamės gegužės mėnesio uždaros psichoedukacinės grupės absolventais!

Dalinamės šios grupės dalyvių patirtimis ir įžvalgomis (vardai pakeisti siekiant apsaugoti dalyvių konfidencialumą).

Augustė rašo: “Dėkui už galimybę įvardinti ir pažinti dalykus, kurie buvo mano gyvenime juoda skylė. Gyvenimą pradedu matyti atstatytu  vaizdu,kuris buvo iškreiptas.“

Agnė dalinasi: “Supratau save ir savo klaidas. Supratau savo stiprybę. Atsirado noras stebėti save ir kitus, kylančias situacijas. Mokiausi neteisti ir nekritikuoti.“

Jovita dėkoja: “Ačiū už įrankius, pavyzdžius, nesuteikimą tuščių vilčių, liudijimą savo asmeniu, savo gyvenimu. Eiliškumas temų labai tiko. Dėl grupės dydžio jau minėjau, gal 8 dalyviai būtų pats tas. Dėkinga už moderavimą, jautrumą kiekvienai atskirai ir grupei bendrai.“

Rasa vardija asmenines įžvalgas: “Teorija labai naudinga. Labai svarbu užsirašyti, save stebėti. Svarbu išklausyti, atliepti. Teorija – praktika – tai ilgas kelias. Savistaba, ribų nustatymas – tai kelias į sveikimą. Grupė nuostabi.

Luknė rašo: “Pasitvirtinau, kad AŠ ESU. Atradau, kur AŠ ESU. Tikiu, kad AŠ ESU pasiryžusi žengti naują žingsnį – PAMILTI SAVE iš naujo. Nes gera jausti, kad AŠ ESU!

Gintarė sako: “Atpažinau netiesioginės priklausomybės požymius. Supratau, kad tam, kad kažką pakeistum, reikia imtis konkrečių veiksmų. Darbas grupėje atvėrė akis, kad visi mes turime trūkumų, silpnybių. Būtina įvardinti savo jausmus, juos atpažinti. Po truputį seminarų metu išmokau atstatyti savo ribas su kitais žmonėmis. Supratau, kad atkryčiai yra galimi ir tai yra normalu. Atsirado rūpinimasis savimi ir meilė sau. Šios grupės metu gavau įrankius, praktinius pavyzdžius, kaip padėti sau ir spręsti įsisenėjusias problemas. Atsirado jėgų, pasitikėjimas savimi ir viltis pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę.

Laura atrado: “Atradau, kad turiu pakankamai stiprybės ramiai pasakyti “ne“. Iš grupės gavau stiprybės, palaikymą.

Živilė rašo: “Džiaugiuosi supratusi, kad esu teisingame kelyje: pagaliau išmokau mylėti save, mylėti ir nesiekti kontroliuoti savo probleminio vaiko, o tiesiog jį priimti, džiaugtis mažais pasiekimais. <…> Gal mano įžvalgos, pasisakymai, jausmai, kažkam sukėlė naujų minčių. Nauda nebūtinai yra tik gauti, bet ir duoti. Tiesiog tokių grupių reikia daugiau – kam išsikalbėti, kam rasti sprendimus, o kam tiesiog pasitikrinti, ar daroma /mąstoma teisingai.

Diana sako: “Gavau realių praktinių žinių, kurias bandau taikyti. Ši grupė davė tarsi leidimą – o tai turbūt vienas esminių dalykų, žingsnis pradžioje. Įkvėpė gražūs pavyzdžiai gražių moterų. 

Šie pasidalijimai mus įkvepia darbui. Tikime, kad ir Jus jie gali įkvėpti ieškoti pagalbos. Birželio-liepos mėnesių grupė jau suformuota, tad kviečiame suskubti registruotis į rugpjūčio mėnesio grupę. Šią grupę ves klinikinė psichologė – psichoterapeutė Saulė. Dėl platesnės informacijos ir registracijos skambinkite tel. 861457133.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s